O nas

Jesteśmy zespołem prawników i fanów rowerów.  A dokładniej – jesteśmy zespołem prawników jeżdżących na rowerach i jednocześnie zajmujących się sprawami osób poszkodowanych w wypadkach rowerowych. Pasja rowerowa jest dla nas źródłem cennej wiedzy, dzięki której skuteczniej wyłapujemy błędy w infrastrukturze, dzielimy się wrażeniami z postępowań likwidacyjnych i przygotowujemy dla naszych czytelników poradniki.

Nic nie cieszy nas bardziej niż podróż do pracy rowerem. Doskonale przy tym wiemy, że poruszanie się na dwóch kółkach ma swoje ciemne strony. Niecierpliwi kierowcy często uważają, że droga należy wyłącznie do samochodów, a rozproszeni kierowcy, prowadzący z nosem w telefonie, nie zauważają rowerzystów. Są jeszcze i tacy kierowcy, którzy nie zwracają uwagi na sygnalizację świetlną i znaki drogowe, korzystając ze ścieżek rowerowych, jak gdyby były one dodatkową przestrzenią dla samochodów…

Zagrożenia czyhające na rowerzystów znamy z pierwszej ręki – bo my też musimy na nie uważać. Kiedy więc klienci zwracają się do nas z obrażeniami po wypadkach na rowerze, rozumiemy ich lepiej niż ktokolwiek inny.

Jeśli jesteś jednym z tych „szczęściarzy”, którym jeszcze nigdy nie przydarzył się wypadek na rowerze – zostań z nami, przygotujemy Cię na najgorsze, a może nawet pomożemy Ci uniknąć kolizji.

Jeśli natomiast zostałeś poszkodowany w wypadku rowerowym – skontaktuj się z nami! Jesteśmy tu dla Ciebie. Pomożemy Ci uzyskać odszkodowanie za szkody na zdrowiu, jakich doznałeś w wypadku rowerowym.